Kredyty i Ubezpieczenia

Liczy się tylko kompleksowa oferta

Kredyty

Poprzez nawiązanie współpracy z wieloma instytucjami bankowymi, mogę zaproponować Tobie, ciekawe i kompleksowe rozwiązania. Przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie przystosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Po co ganiać od jednego do następnego banku? Po co tracić czas i nerwy? Zapraszam Cię do mojego biura. Jesteś zainteresowany kredytem? Skorzystaj ze strony Kontakt lub zadzwoń do mnie.

Ubezpieczenia

Nie warto tracić pieniądze zainwestowane w nabytą nieruchomość. Zasada ta dotyczy zarówno tych małych inwestycji, jak i większych – życiowych. Dobre ubezpieczenie da Tobie gwarancję, że w razie wypadku, będziesz mieć „parasol ochronny”. Warto o tym pomyśleć, prawda?

Mieszkania z Duszą to również atrakcyjne ubezpieczenia nieruchomości. Każdy szuka dobrej oferty. Mogę Ci zaproponować ubezpieczenie, które gwarantuje szybką wypłatę a także atrakcyjne zniżki.

Formularz online

Wypełnij poniższy formularz a skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie. Dzięki niemu przygotuję również dla Ciebie wstępną propozycję. Jeśli jednak wolisz skontaktować się bezpośrednio, zadzwoń do mnie.