Home Staging

Metamorfoza mieszkania, która się oplaci

Co to jest Home Staging?

To nic innego jak przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Wszystkie zabiegi przeprowadzone w ramach home staging, mają należycie zaprezentować prawdziwy potencjał lokalu. Dzięki prezentacji mieszkania w odpowiedniej aranżacji, można zrobić o wiele większe wrażenie na interesantach. W ten sposób nieruchomość zostaje sprzedana szybciej i za większe pieniądze.

Korzystając z usługi Home Staging, możesz zamieścić ofertę w naszym biurze nieruchomości. Dzięki profesjonalnie przygotowanej ofercie, znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego Klienta.

Wybierz najlepszy dla siebie wariant

  • spotkanie w nieruchomości
  • sugestie i konkretne rozwiązania
  • pomoc w stworzeniu profesjonalnej oferty (zdjęcia oraz opis)
  • spotkanie w nieruchomości
  • konkretne propozycje zmian
  • pisemny raport z proponowanymi zmianami i kosztorysem tychże zmian (np. zmiana kolorystyki, użycie dekoracji)
  • po dokonaniu zmian określonych w raporcie, pomogę w stworzeniu profesjonalnej oferty – wraz z sesją zdjęciową

Współpracujemy z biurami nieruchomości oznacza to że jeśli Twoja nieruchomość jest już w ofercie innego biura nie ma żadnej przeszkody do wykonania tej usługi.

Po home stagingu i zrobieniu nowych zdjęć możecie Państwo poinformować swoje biuro i poprosić o zaktualizowanie oferty bogatszej o nowe ładniejsze zdjęcia co skutkuje w 95 procent przypadków jeśli chodzi o szybszą finalizację transakcji sprzedaży czy wynajmu.Home staging jest to bardzo niewielki koszt w stosunku do efektów które otrzymujemy.

  • Oszczędność czasu ,często po home staging już maksymalnie 3-4 klient decyduje się na zakup lub wynajem.
  • Dzięki „Zabiegowi” home staging który trwa zaledwie kilka godzin maksymalnie do kilku dni w zależności od wielkości nieruchomości i ilości zmian zyskujemy finansowo,podwyższamy dla Ciebie wartość nieruchomości również w tej kwestii przy każdej transakcji negocjujemy maksymalnie dużą cenę.

Realizacje


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/mieszkan/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175

Wstępne spotkanie i konsultacja są zupełnie bezpłatne.

Należy pamiętać, że nie ma takiej samej nieruchomości, dlatego ważne jest aby Home Strager czyli osoba wykonująca tą usługę doradziła Tobie indywidualny zakres zmian. Decydując się sprzedać lub wynająć nieruchomość – tylko za naszym pośrednictwem – za usługę Home Staging rozliczasz się dopiero po dokonanej transakcji sprzedaży lub wynajmu! Szczegóły na spotkaniu lub telefonicznie.