Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie  o metrażu 39m2. Zlokalizowane jest na 10 piętrze na spokojnym i przyjaznym osiedlu Dolinki które charakteryzuje duża ilość terenów zielonych blisko również park.Znajdują się tutaj liczne sklepy szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie zdrowia i wiele innych. W skład nieruchomości wchodzi duży pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą, garderoba, szeroki korytarz. Świeże,zadbane,wyremontowane-gotowe do zamieszkania od zaraz bez dodatkowego wkładu. Przy remoncie użyto materiałów dobrej jakości.Polecamy dla osób wymagających chcących mieszkać w dobrej lokalizacji oraz w komfortowym mieszkaniu .

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Zapewniamy pełną obsługę oraz doradztwo kredytowe, sprawdzimy Twoją zdolność kredytową w 30 bankach! Zapraszamy na prezentację.

Opiekun oferty Katarzyna tel. 790 224 541

Naszym zdaniem:

Spokojna lokalizacja blisko centrum miasta

Idealny mieszkanie na start

Niezwykle atrakcyjna cena .

Pomimo, iż Doradcy Mieszkanie z duszą (MZD Nieruchomości) przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.