Przedmiotem oferty jest 104m2 dom w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w Gminie Lubiszyn w której skład wchodzą liczne jeziora, stawy, tereny rolne i leśne. Miejscowość połączona jest droga wojewódzka łączącą Gorzów Wlkp. – Dębno. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, który może służyć jako dodatkowe pokoje, ewentualnie jako suszarnia. W skład wchodzą 4 pokoje, aneks kuchenny, łazienka z toaletą, schowek na przetwory itp., taras, kotłownia z przejściem do garażu. Całość wykonana według załączonego projektu. Rozprowadzona również została elektryka oraz podłączenia wodne. Dom zlokalizowany w pobliżu lasu w spokojnym sąsiedztwie, które stopniowo się rozrasta. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu udzielimy wszelkich potrzebnych odpowiedzi. Możliwość dokupienia działki tuż obok domu z przeznaczeniem na inną nieruchomość( działka budowlana) lub jako dodatkowa przestań do aranżacji ogrodu 10ar. Pomożemy przy doborze mebli w zabudowie, doradztwa w wykończeniu wnętrza pomocy w wyborze tekstyliów, materiałów wykończeniowych i wiele innych w atrakcyjnie cenie.

Zapewniamy pełną obsługę oraz doradztwo kredytowe, sprawdzimy Twoją zdolność kredytową w 30 bankach! Zapraszamy na prezentację.

Opiekun oferty Magdalena tel. 790 221 506

Naszym zdaniem:

Spokojna lokalizacja

Idealny dom na lata

Oferta godna polecenia ze względu na potencjał

Pomimo, iż Doradcy Mieszkanie z duszą (MZD Nieruchomości) przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Property Features

  • 38 ar.
  • Działka 10