Przedmiotem oferty jest bez czynszowe 56,30m2 dwupokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w Gminie Lubiszyn w której skład wchodzą liczne jeziora, stawy, tereny rolne i leśne. Główne szlaki komunikacyjne przechodzące przez obszar gminy to droga krajowa S3 oraz droga wojewódzka Gorzów Wlkp. – Dębno. Ponadto istnieje gęsta sieć dróg o znaczeniu lokalnym w zdecydowanej większości posiadających nawierzchnie bitumiczną. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia z częścią jadalnianą, łazienka z toaletą, pomieszczenie służące jako schowek, korytarz oraz na podwórzu szopka na drewno itp. Mieszkanie wchodzące w skład domu w cichej i spokojnej okolicy w przyjaznym sąsiedztwie.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Zapewniamy pełną obsługę oraz doradztwo kredytowe. Zapraszamy na prezentację.

Opiekun oferty Magdalena tel. 790 221 506

Naszym zdaniem:

Spokojna lokalizacja

Idealny mieszkanie na start

Oferta godna polecenia ze względu na niską cenę

Pomimo, iż Doradcy Mieszkanie z duszą (MZD Nieruchomości) przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.